Khoudia Diop je senegalská modelka a jej vzhľad je skutočne výnimočný. Prezývajú ju Darky, dcéra noci, alebo matka všetkých hviezd. Jej fotografie na internete pobláznili milióny ľudí. [sociallocker]

Khloudia patrí k najtmavším ľuďom našej planéty. Ako sama tvrdí, niekedy sa za svoju pleť hanbila, často bola terčom šikanovania a nadávok, a to hlavne v období, keď ešte študovala na základnej škole. Nikdy sa nevnímala ako jedinečná, no dnes už je všetko úplne inak.

Za svoju až extrémne čiernu pleť môže vďačiť veľkému množstvu melanínu v pokožke, ktorý má za úlohu chrániť nás pred škodlivým slnečným žiarením. A prečo vďačiť? Dnes vďaka tomu patrí medzi najvyhľadávanejšie africké modelky.

Jej príbeh začal, keď sa jej fotografie objavila v kampani “The Coloured Girl” (farebné dievča).

 

 

✨✨@thecgirlinc #blackgirlmagic

A post shared by Khoudia Diop (@melaniin.goddess) on

 

Potom už šlo všetko veľmi rýchlo a Khoudia si za krátko získala srdcia celého sveta.

 

 

 

 

I was 17yo time goes so fast ☺ #blackgirlmagic

A post shared by Khoudia Diop (@melaniin.goddess) on

Foto: Instagram [/sociallocker]

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here