Situácia okolo kanadského speváka sa trocha upokojila. Vďaka jeho manažérovi Scooterovi a aj otcovi Jeremymu vidíme na Instagrame aspoň trocha z jeho súkromného života. Podľa viacerých zdrojov je teraz Justin spokojnejší, táto situácia ho s jeho novou priateľkou oveľa zblížila. 

Justin aj napriek všetkému na svojich fanúšikov nezabúda. Sú pre neho dôležití, ale rovnako dôležitá je teraz Sofia. O tejto situácii sa toho už popísalo dosť a my sa k tomu nechceme vracať. Skrátka a dobre, Justin a Sofi sa k sebe majú, vyzerajú spokojne a tlak médií ani fanúšikov ich nerozdelil. Teda aspoň zatiaľ.
Spevák je vraj v týchto chvíľach veľmi ochranársky a podľa zdroja z magazínu „Hollywood Life“ sa snaží na Sofiu dávať pozor. Dokonca jej zabezpečil aj jedného zo svojich bodyguardov.

JB a SR

dkdkd 0

Justin si ale uvedomuje, že aj napriek tým zlým komentárom zostalo ešte veľa ľudí, ktorí ho podporujú a práve pre tých sa oplatí ďalej zostať s nimi v kontake. Tak ako to nedávno urobil prostredníctvom Instagramu svojho manažéra a dobrého priateľa Scootera Brauna, kde postol fotku z hokejového zápasu.
Najnovšie sa objavil aj na profile svojho otca Jeremyho, s ktorým trávil voľný čas.

Hockey night…

A post shared by Scooter Braun (@scooterbraun) on

 

#Biebers

A post shared by Jeremy Bieber (@jeremybieber) on

 

My boyz

A post shared by Jeremy Bieber (@jeremybieber) on

 

Bieber boyz

A post shared by Jeremy Bieber (@jeremybieber) on

Foto: Instagram, Tumblr 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here