Láska je neuveriteľný pocit. Dokážeš všetko a si šťastná. Častokrát si myslíme, že je tá najväčšia, tá pravá, ktorá s nami bude navždy. Avšak, opak je niekedy pravdou. [sociallocker]

Láska na celý život je veľká vec a vo svete celebrít snáď aj nemožná. Možno sa aj ľúbia, no oddelí ich práca, nevera, fanúšikovia, médiá. Prinášame ti zoznam hviezdičiek, ktoré si nechali vytetovať meno svojej lásky, no s odstupom času si uvedomili, že to nebol práve ten najlepší nápad.

Justin Bieber

Jeho ľavé predlaktie zdobí obrázok samotnej Seleny. Vyzerá ako anjel a predlohou k tomuto obrázku bol jeden jej dávnejší photoshoot. Ako spevák priznal, snažil sa tetovanie prekryť, no ľudia stále vedia, že ide o fotku jeho bývalej priateľky.

 

The arm 👊🏻 @justinbieber #justinbieber #bizzle #swag #bieberarm #biebertattoo

A post shared by Justin Bieber ☢ (@bieberchaos) on

 

Johnny Depp

Počas jeho zásnub s hereckou kolegyňou Winonou Ryder si nechal vytetovať nápis „Winona Forever“. Po ich rozchode tetovanie neodstránil, len vymazal dve písmena a vznikol slogan „Wino Forever“.

johhnyy johnny depp

Angelina Jolie Pitt

Počas manželstva s Billym Bobom Thorntonom mala Angelina vytetované jeho meno na ramene, avšak akonáhle si vzala za manžela Brada, Billyho meno nechala odstrániť a nahradila ho miestami narodení jej detí.

angelina angelina jolie

Kaley Cuoco

Hviezda seriálu „Teória veľkého tresku“ upozornila na prerábku svojho tetovania na Instagrame. ,,Nikdy si neoznačujte telo žiadnymi dátumami svadby“. Vtipné, ale trefné 🙂

kaley cuco

Heidi Klum

Aj supermodelka oľutovala, že si nechala zvečniť meno svojho manžela, speváka Seala. Čakala s tým takmer rok, tetovanie postupne strácalo farbu a dnes je už úplne preč.

seal

Eva Longoria

Herečke nestačilo jedno tetovanie, svojmu teraz už bývalému manželovi, venovala hneď tri. Po rozchode ju čakal bolestivý proces odstraňovania.

eva ddd

Foto: Instagram, Tumblr, Twitter, YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here