V posledných rokoch to nie je také tabu ako kedysi, a tak sa hviezdy otvorene priznávajú k svojej orientácii. Aj tieto dve herečky radšej vymenili pánsku spoločnosť za nežné pohlavie a žiaria šťastím. Dokonca možno zazvonia svadobné zvony. [sociallocker]

Anglická modelka a herečka Cara Delevingne už 18 mesiacov chodí so speváčkou Annie Clark, ktorá vystupuje pod umeleckým menom „St. Vincent“. Teraz to však vyzerá, že sa chystajú posunúť ďalej a myslia to spolu naozaj vážne. Nedávna fotka 23-ročnej Cary odhalila drobný detail na jej ruke. Ide snáď o zásnubný prsteň?

#regram @jaredleto

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

 

Minulý rok sa objavili klebety, že sa tieto dve ženy už vzali, ale teraz to vyzerá, že spoločnú budúcnosť ešte len plánujú. Obe však majú radi svoje súkromie a veľmi sa s ním verejnosti nechvália.

Podobne je na tom herečka Kristen Stewart. Tá si za svoju partnerku vybrala osobnú asistentku Aliciu Cargile, s ktorou už chodila minulý rok. V októbri sa však rozišli a Kristen sa vrhla do náruče umelkyni Soko. V máji tohto roku sa znova vrátila k Alicii a vraj je do nej veľmi zaľúbená. Herečka sa nehanbí priznať, že je so ženou oveľa šťastnejšia.

Foto: Instagram, Twitter [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here