Čaká 33-ročná speváčka Cheryl Cole so svojím o desať rokov mladším priateľom potomka? Fanúšikovia špekulujú nad tým, že narastajúce bruško a nákupy v detských potrebách nie sú len tak náhodné. [sociallocker]

Liam poriadne prekvapil svojich fanúšikov po tom, ako si na svojom profile na Twitteri zmenil popisok na „the luckiest guy in the world“ (najšťastnejší chlap na svete) Ešte podozrivejšie je však to, že Cheryl si na svojich posledných fotkách na Instagrame zablokovala pridávanie komentárov. Posledné týždne ju totiž tisícky fanúšikov na sociálnych sieťach bombardovali otázkami o možnom tehotenstve. Tým však iba podporila ďalšie komentáre pri jej predchádzajúcich fotkách.

Otázka teda znie: Zablokovala si Cheryl komentáre iba preto, že ju otázky ohľadom tehotenstva štvú, alebo tie otázky zase nie sú až také nezmyselné a Cheryl je naozaj v tom?

 

#cannes ✌🏼

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

 

Blízky priateľ Liama tvrdí, že je to pokojne možné, pretože Liam sa vraj v posledných týždňoch začal častejšie stretávať s Louisom Tomlinsonom, ktorý už otcom je. A čo to narastajúce bruško zamaskované v čiernej? 🙂

 

ds dd

 

Nech už je to akokoľvek, pravda sa čoskoro ukáže. Momentálne je však isté, že títo dvaja sa milujú a veľmi sa k sebe hodia. Dokazuje to aj spoločná selfie na Liamovom Instagrame s popisom, že mu jeho láska už veľmi chýba.

 

I miss you!…the things you make me do🤓😋 home soon!

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

 

Ďalším dôkazom je prichytenie speváčkinej mamy pri nakupovaní v predajni “Mothercare”. Špeciálne vankúše pre budúce mamičky nie sú bežnou domácou potrebou nie? Tak ako to je? 🙂 Každopádne, my tomuto sympatickému páriku držíme palce a dúfame, že im ich láska vydrží navždy!

 

a dd

Foto: Twitter, Instagram [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here