Blondínka, ktorá začínala v „Mickey Mouse Clube“ si prešla od svojho detstva vzletmi aj pádmi a teraz ohlasuje novú éru. Vydala osem albumov a prichádza s deviatym v poradí, ktorý ju môže vrátiť opäť na výslnie. 

V stredu, 3. augusta oznámila Britney na svojom Twitteri vydanie nového albumu a s fanúšikmi sa podelila o „cover“ pre jej nový počin. V akom smere však má ísť o niečo nové, nám nie je zatiaľ jasné. „Glory“ bude totiž zdobiť vyretušovaná fotografia samotnej speváčky. Rovnako tomu bolo aj pri „Britney Jean“, „Femme Fatale“ a vlastne aj pri všetkých ostatných. Takže, milá Britney, „Oops, you did it again“.

 

V júli vydala svoj prvý singel z chystaného albumu s názvom „Make me“, na ktorom s ňou spolupracoval americký raper G-eazy. Nahrávanie klipu začalo 2. júna ale zatiaľ sme sa ho nedočkali. Uvidíme, možno aspoň tam príde konečne popová princezná s niečím novým.

 

Čo jej však nemožno uprieť je to, že má zmysel pre humor. S celou svojou partiou tanečníkov totiž uprostred noci prišla zatancovať známemu televíznemu moderátorovi. „Jimmy Kimmel Live“ je v Amerike obľúbená šou a sám Jimmy sa v nej pochválil s tým, čo mu Britney spravila.

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here