Rakovina už filmový a televízny svet obrala o nejednu hviezdu avpodľa posledných informácií to tak môže byť aj v prípade Shannen Doherty. Herečka totiž na svojom Instagrame zverejnila znepokojivý príspevok, ktorý fanúšikov znepokojil. 

Čiernovlasá Brenda z obľúbeného seriálu „Beverly Hills 90210“ je minulosťou. Shannen od februára minulého roka bojuje s rakovinou prsníka, kvôli ktorej už prišla aj o vlasy. V týchto ťažkých časoch nachádza oporu nielen v správach od fanúšikov, ktorý jej držia palce a prajú uzdravenie, ale najmä u rodiny a známych. Nedávno sa objavila jej fotografia s kolegyňou Sarah Michelle Gellar, ktorá jej vyslovila svoju podporu a označila ju za statočnú  a vernú priateľku.

 

Napriek tomu všetkých šokoval posledný príspevok, ktorý Shannen zverejnila. K fotke, kde sedí na posteli s oholenou hlavou dodala znepokojivý odkaz v minulom čase, ktorý končí slovami „bola nezastaviteľná a všetko, čo chcela si brala s úsmevom“. Ťažko povedať, čo konkrétne tým herečka myslela, no z príspevku to pre ňu neznie do budúcna príliš priaznivo. My však pevne dúfame, že všetko sa na dobré obráti!

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here