Aj ty máš rada umelé či akrylové nechty a nechávaš sa takto skrášľovať mesiac čo mesiac? Keď ti mamina a okolie hovorí, že to nie je dobré pre tvoje vlastné nechty, nechceš to počúvať? Istá beauty blogerka ukázala, čo za hrôzu jej spôsobili umelé pazúriky, ktoré si bez prestávky robila presne šesť rokov. 

 

Britská beauty blogerka Amelia Perrin miluje akrylové nechty. Ako sama tvrdí, je závislá na tomto vylepšení a bez prestávky si na svoje prírodné nechty dávala dorábať tie akrylové. Trvalo to šesť rokov, až kým neprišiel šok. A Amelia sa s tým rozhodla podeliť na sociálnych sieťach.

Amelii sa jeden necht odtrhol a neskôr sa rozhodla dať dole aj zvyšných deväť. To, čo bolo pod nimi je pekne nechutné, ale dievča si aspoň tak uvedomilo, ako veľmi má svoje prirodzené nechty poškodené. Rozhodla sa dať si menšiu prestávku a nechty posilnila tabletkami biotínu, ktoré pravidelne užívala. Výsledok sa dostavil a hneď to bolo lepšie.

Najhoršie však je, že len čo si nechty dala ako tak dokopy, znova si na nich „čapla“ umelé a všetko tým pokazila. Vraj ale nevedela odolať. 🙁 Čo si o tom myslíš ty? Máš umelé nechty alebo to odsudzuješ?

Foto: Twitter 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here