Už dnes v noci sa v newyorskej „Madison Square Garden“ budú odovzdávať prestížne ceny hudobnej stanice MTV. Ako každý rok, aj teraz je to veľká udalosť a očakáva sa, že sa budú diať veci. Nasvedčuje tomu aj utajovaná skúška kráľovnej B. [sociallocker]

Dnešné MTV VMA prilákajú k televíznym obrazovkám milióny fanúšikov z celého sveta. Úvodným vystúpením nás poctí Rihanna, vystúpi aj Future, Ariana Grande, Nicki Minaj či Britney Spears. Najväčšie tajomstvá okolo svojej šou však robí speváčka Beyoncé.

Tá mala včera celú halu iba pre seba. Do budovy nepustila vôbec nikoho. Prístup nemali ani samotní organizátori. Slávnu americkú „Madison Square Garden“ odpojili od internetu a speváčka so svojimi tanečníčkami mali hudbu pustenú len cez slúchadlá.

Možno sa tak dočkáme niečoho nového alebo to len bude do posledných detailov prepracované vystúpenie bez jedinej chyby, tak ako sme u Beyoncé zvyknuté.

0303

Foto: Facebook, Twitter | Video: YouTube [/sociallocker]

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here