Haters gonna hate! Asi tak by sa dalo zhrnúť to, čo sa momentálne deje na Instagramovom účte Belly Hadid. Jej sledovatelia ju začali urážať za jej štíhlu postavu a servítku si pred ústa nedávali. Vlnu kritiky spustila jediná čiernobiela fotka, na ktorej Bella pózuje v bikinách na exotickom ostrove. 

Bella Hadid je jedna z najdokonalejších ľudských bytostí aké poznáme, no na sociálnych médiách sa zakaždým nájde niekto, kto má potrebu všetko hejtovať. Modelka sa s fanúšikmi podelila o nádhernú čiernobielu fotku z exotického ostrova, na ktorej pózuje v bikinách pri palmách. No reakcie hejterov na seba nenechali dlho čakať a Bellu zahrnuli krutými a urážlivými slovami. Jeden z komentujúcich dokonca napísal: „Koľko kokaínu asi vyfúkala, že má takú štíhlu postavu?“, zatiaľ čo ďalší fotku komentoval slovami: „Och nechutné…si príliš chudá. Vyzeráš choro.“ Tu to však neskončilo, ďalší jej k fotke napísal: „Zjedz už niečo!“.

Belle sa však darí výborne a my osobne pochybujeme, že si všetky negatívne komentáre vôbec číta. Jej raketová kariéra dosahuje nové méty a okrem toho, že sa stala novým anjelom VS, tento mesiac podpísala zmluvu o spolpráci so značkou „Chrome Hearts“, pre ktorú navrhne aj vlastnú kolekciu. Navyše sa dostala aj na titulku jedného z najprestíženjších módnych časopisov vôbec, magazín Paper.  My držíme Belle všetky prsty nech sa jej darí aj v novom roku a len dúfame, že všetci jej hejteri si konečne uvedomia, že ak nevieš povedať nič pozitívne, tak buď radšej ticho.

Foto: Instagram 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here