Deň vďakyvzdania. Tradičný severoamerický sviatok, a taktiež možnosť nahodiť sa a dať na seba niečo slávnostné. A aj keď môžeš nosiť trblietky a zamat po celý rok, tento deň poskytuje ideálnu príležitosť upútať odvážnym make-upom a typickým oblečením. 

Pre Bellu Hadid bol Deň vďakyvzdania tiež perfektným dňom, aby si vyskúšala novú farbu vlasov – a vyzerá s ňou úžasne!Modelka hodila na Instagram a Snapchat fotky, kde sa predviedla v roztomilej blond parochni, ktorú mala na sebe, keď varila slávnostnú večeru. Na Snapchat taktiež publikovala niekoľko Snap videií, ktoré zahŕňali posielanie bozkov do kamery a jej smiech. Myslíš si, že by mala nad blond farbou porozmýšľať? 🙂

clipboard33 clipboard30 clipboard31My sme si isté, že Bella by mohla prísť s akoukoľvek farbou na vlasy a stále by vyzerala 100% bezchybne!

Foto: Instagram, Snapchat 

Milovníčka umenia, kávy a fitness života, no pritom obyčajné dievča, ktoré v písaní vidí akýsi únik z reality. Túžba po niečom veľkolepom a chuť zažiť niečo nové ma neustále privádza objavovať samú seba a dosiahnuť vo svojom živote niečo veľké. Nechýba mi ten správny entuziazmus, ktorý sa budem snažiť vniesť do svojich článkov a tým si aj získať vaše srdcia, srdcia verných čitateľov :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here