Má len 18 rokov, no od účinkovania v seriáli „Shake it up!“ toho už stihla naozaj dosť. A to nemáme na mysli len jej filmovú kariéru. Krátko po rozchode s Greggom Sulkinom totiž otvorene priznala svoju orientáciu. Môže snáď za koniec tohto páru iná žena? 

Včera sa na Bellinom Twitteri objavil príspevok, ktorý vyvolal ohromný rozruch. Na otázku, či je bisexuálka totiž otvorene odpovedala „áno“. A to len pár dní potom, čo ukončila svoj vzťah s kolegom, vraj kvôli časovej vyťaženosti. No teraz prichádza otázka, či v tom nebolo niečo iné. Bude snáď Bella ďalšou krásnou herečkou, ktorá bude preferovať ženy?

Možné to je. Táto otázka totiž prišla potom, čo sa na internete objavilo video s bývalou frajerkou jej brata, Bellou Pendergast. Tieto dve boli dlhú dobu dobré kamarátky, no zdá sa, že za tým je možno aj čosi viac. Predsa len, bozk na pery nie je bežnou vecou, ktorú robíte s vašou kamoškou alebo áno? Ak by sa teda potvrdilo, že Bella a Bella majú vzťah, vzhľadom na jej popularitu na Instagrame a zvodné fotky by tým chalani neboli nadšení.

 

Foto: Twitter, Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here