O šikane na školách sa hovorilo a aj hovoriť bude, pretože je to stále aktuálny problém. A týka sa všetkých, dokonca aj celebrity si zažili svoje. Teraz ti ukážeme päť slávnych a úspešných žien, ktoré si v škole zažili peklo! 

 

Demi Lovato

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

O ťažkých začiatkoch tejto hviezdy už si určite počula, no možno si netušila, že to všetko začalo už veľmi skoro. Malá Demi musela v 12-tich rokoch odísť zo školy práve kvôli šikane, ktorú už nebola schopná znášať. „Kamaráti“ ju raz napríklad zavreli v školských sprchách a zhasli svetlo. Demi potom povedala mame, že už sa do školy nevráti.

 

Kristen Stewart

 

Bella z upírskej ságy „Twilight“ si s deťmi svojho veku vôbec nerozumela. Ako sa sama vyjadrila, nebola ten typ, čo dokáže hodiny debatovať s dievčatami o hlúpostiach. Preto ju mnohí považovali za namyslenú a povýšeneckú, a prakticky nikto sa s ňou nebavil.

 

Hayden Panettiere

#MerryChristmas 🎅🏻🎄 p.s: hayden's Eyes goals 😍 im gonna die 😲👋

A post shared by Hayden Panettiere (@haydenpanettier) on

 

Aj táto kráska začala s natáčaním veľmi skoro a v škole mala kvôli tomu taktiež problémy. Pripisovala to závisti ostatných dievčat voči jej úspechom. Spolužiačky sa na ňu vraj pozerali ako na cudziu a vôbec sa s ňou nechceli baviť.

 

Leighton Meester

 

Hviezda seriálu „Gossip girl“ nebola vždy za krásku. Už ako malá sa objavovala v televízii ale v škole sa tým príliš nechválila. Keď si ju ale spolužiaci všimli v jednom časopise, začali sa jej posmievať, že je tučná. Ona si tak ale vôbec nepripadala, bola to podľa nej len závisť ostatných detí.

 

Evan Rachel Wood

WOMAN CRUSH WEDNESDAY: Evan Rachel Wood! 💕 #womancrushwednesday #wcw #evanrachelwood

A post shared by John (@pittsburghfilmfreak) on

 

Hoci táto herečka pôsobí veľmi krehko, na základnej škole z nej bol bitkár. Nie však vlastnou vinou, väčšinou šlo o sebaobranu. Ako povedala sama Evan, deti si na nej vybíjali zlosť fyzicky a dodnes nechápe prečo.

Foto: Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here