Ľudia majú rôzny zmysel pre humor, ale tento chlapík baví takmer každého. A na to dokonca nepotreboval ani prehovoriť. Hviezda z Nového Zélandu zamierila do Ameriky a vďaka tomu ho už pozná celý svet. [sociallocker]

Sam Wills už niekoľko rokov vystupuje pod menom „Tape Face“ a so svojím číslom už sa dostal aj do Londýna. Teraz však skúša dobyť svet v 11. sérii šou „America´s Got Talent“. Prebojoval sa až do semifinále a divákov baví stále rovnako, možno dokonca ešte viac ako na kastingu. Veď na Twitteri už má 63 tisíc fanúšikov.

Wills je naozaj jedinečný komik, ktorý na prvý pohľad pôsobí tak trochu ako z hororu. Zdanie však klame a namiesto psycho chlapíka so šialeným pohľadom sa z neho vykľul prvotriedny komik. A pritom nemusel povedať ani slovo. Ústa má totiž počas celého vystúpenia zalepené. Dalo by sa povedať, že najviac s divákom komunikuje svojimi očami. Tie niekedy vytvárajú priam divadlo samé o sebe. Aj tu teda platí, že menej je niekedy viac. Stačia jednoduché gestá a hudba, ktorá dodá tú správnu atmosféru a publikum ho miluje.

 

Dokonca dostal k sebe na pódium aj porotcov a moderátora. Spočiatku vyzerali zmätene, ale pre divákov to bol zážitok.

Foto, Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here