Seriál sa začal na obrazovkách objavovať v roku 2003 a odvtedy ubehlo už trinásť rokov. U divákov mal veľký úspech a mnohí netrpezlivo sledovali osudy hlavných hrdinov. Kde sú teraz a ako sa za tie roky zmenili? 

Ryan sa po krádeži a odchodu z domu ocitá u Sandyho, obhajcu z bohatej štvrti. Spriatelí sa s jeho synom Sethom a jeho pozornosti neunikne ani kráska od susedov, Marissa. Takto nejak si pamätáme začiatok tohto seriálu, ktorý sa dočkal štyroch sérií. Natáčanie skončilo v roku 2007 a herci sa museli pohnúť ďalej.

Benjamin McKenzie

#theoc #ryanatwood #ryan #benmckenzie #orangecounty #california #marissa #ryanandmarissa

A post shared by B.M (@sorawada) on

 

Postavu Ryana Atwooda si zahral vtedy 24 ročný Ben. Dnes má 37 a už dva roky účinkuje v úspešnom seriáli „Gotham“. V marci tohto roka mu snúbenica Morena Baccarin porodila dcérku Frances. Hoci mu možno na tvári pribudli nejaké vrásky, stále je to veľký fešák.

 

Adam Brody

~Adam Brody #actor #theoc #occalifornia #serie #movies #adambrody @ohadambrody

A post shared by hot_celebrities (@hot_celebrities3991) on

 

O rok mladší Adam sa preslávil najmä ako Seth z O.C.. Po tomto úspechu už veľmi nezažiaril, no mohla si ho vidieť vo filmoch ako „Mr. & Mrs. Smith“, „Ďakujeme, že fajčíte“ či „Vreskot 4“. V súkromí chodil tri roky s kolegyňou Rachel Bilson. Od februára 2014 je ale ženatý s Leighton Meester a majú spolu dcéru Arlo.

 

Mischa Barton

 

Predstaviteľka Marissy si rovnako ako jej postava prešla búrlivým obdobím. Mala problémy s drogami aj alkoholom, niekoľkokrát výrazne pribrala či schudla. O filmových ponukách sa veľmi hovoriť nedá, väčšina z jej posledných projektov boli dosť neúspešné snímky. Tento rok sa však objavila v šou „Dancing With the Stars“.

 

Rachel Bilson

"I know I look super young." – Rachel Bilson ❤ #rachelbilson #model #actress #hartofdixie #zoehart @rachelbilson

Príspevok, ktorý zdieľa Jaime King and Rachel Bilson (@jaimeking.rachelbilson),

 

Rachel rozhodne nemôže O.C. radiť medzi svoj jediný úspech. Od roku 2011 do roku 2015 totiž stvárňovala hlavnú postavu v komediálnom seriály „Doktorka z Dixie“. 34-ročná herečka má dcérku Briar Rose s kolegom Haydenom Christensenom, s ktorým sa stretli pri nakrúcaní filmu „Jumper“.

Foto: Instagram, Twitter

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here