Je to už neuveriteľných dvadsaťtri rokov, čo bol natočený tento krásny film o priateľstve malého chlapca a kosatky. Hoci Willy, ktorý sa v skutočnosti volal Keiko, zomrel v roku 2003 vo veku dvadsaťšesť rokov, z Jesseho vyrástol dospelý muž. Ako dnes vyzerá? 

Jason James Richter sa narodil v roku 1980 v Oregone. Do povedomia divákov sa dostal najmä vďaka filmom „Zachráňte Willyho“, vďaka ktorým aj zarobil slušnú sumu. Celé nakrúcanie však pre neho bolo hlavne fascinujúcim zážitkom, veď ktoré 13-ročné dieťa má možnosť stráviť toľko času v blízkosti kosatky? Hoci s odstupom času si uvedomuje nebezpečenstvo, ktoré tieto zvieratá môžu spôsobiť, vtedy to tak nevnímal.

 

 

Ten years. Tekken.

A post shared by Jason👀Richter (@jason_james_richter) on

 

#TBT 2yrs ago. Catching up with @halloweengal Danielle Harris 🙂 #Freewilly #Halloween #shesperfect

A post shared by Jason👀Richter (@jason_james_richter) on

 

Dnes má 36 a je z neho stále sympaťák, hoci už o niečo starší. Po trilógii sa už veľmi v televízii neobjavoval, strihol si menšie úlohy v seriáloch (Sabrina, mladá čarodejnica či Kosti) a neskôr sa venoval hudbe. Hral napríklad v kapele Fermata a rozhodne by sme malého Jesseho netipovali na takýto tvrdý štýl hudby. Najbližšie roky ho však možno opäť uvidíme na televíznej obrazovke, pretože chystá niekoľko nových projektov.

#JasonJamesRichter #TheNeverEndingStory3

A post shared by Lennard Hedler (@lennardhedler) on

 

Foto: Instagram | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here