V posledných rokoch sa množstvo mladých zbláznilo do natáčania videí. YouTube je plný vlogerov a čoraz viac je medzi nimi aj dievčat. Tie nedávno prišli s novou „challenge“. Perfektne sa nalíčiť len za pomoci detských líčidiel. Dá sa to vôbec? Ak si myslíš, že nie, budeš poriadne prekvapená! 

Nikkie či Promise Phan, to sú len dve z mnohých, ktoré sa pustili do výzvy namaľovať sa s líčidlami určenými skôr na hranie, ako na seriózny make-up. Podarilo sa im to? My si rozhodne myslíme, že áno. A to z dvoch dôvodov. Po prvé, obe vyzerajú na konci skvele a po druhé, nikdy by sme si neodvážili tipovať, že im na tento výsledok stačili naozaj len detské farbičky.

Je otázne, koľko takýto make-up vydrží, vzhľadom na to, že ide naozaj o produkty určené deťom, rozhodne s ním však dokážeš spraviť dosť veľa. To si povedali aj slečny, ktoré sa na YouTube pochválili svojimi videami. Ich práca s detskými líčidlami je naozaj pôsobivá a stojí za to sa na celý proces pozrieť.

 

Ide zrejme o jednu z najznámejších „challenge“ posledných mesiacov a dokonca sa ňu dali nahovoriť aj chlapi. Ten výsledok ťa zaručene pobaví!

 

Foto/Video: Youtube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here