Ideálny vzťah vytvoríš umením kompromisu, slobody vás oboch a tiež vyhýbaním sa určitým veciam. Možno tomu neveríš, ale vo vzťahu existuje pár vecí, ktorým by si sa mala radšej vyhnúť. Jednou z nich sú napríklad aj zakázané otázky. Že nevieš aké to sú? My áno! [sociallocker]

 

1. Čo je na mne nové?

Priznaj si to: väčšinou to nespozná ani tvoja najlepšia kamoška. Pokiaľ si teda práve radikálne nezmenila farbu vlasov, tvoj frajer si to nevšimne! Chalani si detaily skrátka nevšímajú. A ver, že drobná zmena vzhľadu akou je nový rúž alebo o pár centimetrov kratšie vlasy, pre nich detailom sú.

2. Ty máš novú spolužiačku? Aká je?

Najlepšie ešte s nahnevaným výrazom v tvári alebo v horšom prípade, s vystretou rukou na facku. Vážne ho potrebuješ vypočúvať zakaždým, keď sa zmieni o svojej novej spolužiačke v škole? Nič ti nebráni zaujímať sa o jeho štúdium a ľudí v triede. Hneď ale neber každú babu v jeho blízkosti ako svoju potenciálnu hrozbu. Ublížiš tak nielen sebe, ale aj vášmu vzťahu. Nepodložené podozrievanie nie je pre nikoho veľmi príjemné.

3. Čo mi viac pristane?

Pokiaľ chceš spôsobiť svojmu frajerovi vrásky na čele, tak smelo do toho. Inak sa ale nikdy nepýtaj na to, ktoré veci z tvojho šatníka ti najviac pristanú. Chalan má potom pocit, že si ho dostala do pasce. Keď zvolí jednu z možností, s najväčšou pravdepodobnosťou sa práve netrafí do toho, čo chceš počuť. Keď ťa odmietne hodnotiť, je zbabelec. Keď zvolí oboje, je nerozhodný. Skrátka, nech urobí čokoľvek, ty ho zahrnieš výčitkami. Ak vieš, že to tak dopadne zakaždým, radšej sa na to nepýtaj vôbec. Alebo sa opýtaj a jeho radu potom s vďakou prijmi.

1

4. Na čo (koho) práve myslíš?

,,Na nič.“ Dostaneš túto odpoveď vždy a vždy ťa poriadne rozčúli? Tak sa nepýtaj! Keď si ty sama stratená v myšlienkach, málokedy myslíš na niečo konkrétne. Rovnako tak to majú aj chalani. A keď sa ich budeš stále dookola vypytovať a tlačiť ich k odpovedi, len sa rozčúlite obaja. Ak nemyslí na nič, tak skrátka nemyslí na nič (nikoho) konkrétneho.

5. Ty vieš, prečo sa hnevám!

Odpovieme za neho: Neviem!!! Keď sa ťa spýtal, čo sa stalo, tak mu to povedz. Odpoveďou: ,,Ty vieš prečo!“ ho len zmätieš. Keby to vedel, tak sa predsa nepýta. Ty navyše riskuješ, že nabudúce ti radšej jednoducho pôjde z cesty a počká, až ťa hnev prejde. A to predsa nechceš. Buď rada, že sa o teba a o to, ako sa cítiš, zaujíma!

Foto: Youtube, Tumblr [/sociallocker]

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here