Celebrity sa chvália fotkami bez líčidiel ako na bežiacom páse. Nedávno sme tu mali Milu Kunis a teraz sa pridala aj speváčka Adele. Diva zrodená pre veľké pódiá sa zmenila na sivú myšku. [sociallocker]

Na svojom Instagrame zverejnila na prvý pohľad obyčajnú fotku. Vzdávame hold fotografovi, ktorý zachytil jednoduchosť a čaro okamihu. Adele sedí v kresle, pred sebou má pohár vína a spoločníka jej robí domáci miláčik. Zmena oproti iným snímkam nastala v jej tvári. Typická čierna očná linka či výrazný rúž sú preč a zostala len jej prirodzená krása.

Vancouver, BC

A post shared by @adele on

 

V ten istý deň prispela aj druhým záberom, tiež v kombinácii čiernej a bielej. Vlasy vypnuté dohora a košeľa s nápisom „Security“ – to snáď nie je ani ona. Niet pochýb o tom, že autorka hitu „Hello“ vie oslniť v drahých róbach, no v jednoduchom oblečení by si ju na ulici ľahko prehliadla. Možno sa v tomto outfite skrýva pred paparazzmi.

Vancouver, BC / Rogers Arena / Jul 20

A post shared by @adele on

 

Ako je vidieť, bezfarebné fotografie má rozhodne v obľube. Len pred pár dňami oslnila fanúšikov prostým momentom letných radovánok. Nie nadarmo sa vraví, že spontánne fotky sú vždy najlepšie.

Denver, CO

A post shared by @adele on

 

Foto: Instagram, YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here