Je to pol roka, čo chalani oznámili koniec najúspešnejšieho boybandu, no fanúšikovia stále dúfajú. S pribúdajúcimi informáciami však nádej zhasína a oči tínedžeriek, zamilovaných do pätice chalanov, sa plnia slzami. Čo ich rozplakalo tentoraz? [sociallocker]

Fanúšikovia sa obávajú absolútneho konca, hoci One Direction odchádzali zo scény s tým, že si dajú len prestávku. Na mnohých stránkach môžeš nájsť roky pôsobnosti od 2010 po súčasnosť, teda bez konkrétneho dátumu. Všetko teda nasvedčuje tomu, že by sa chalani mohli znova objaviť spolu. Po tweete, ktorý zverejnil Liam Payne to tak ale nevyzerá.

 

Podľa vzoru svojich kolegov, bývalého člena Zayna Malika a Harryho Stylesa, ktorý oznámil sólo projekt len nedávno, sa aj Liam rozhodol vydať svoj album. Zmluvu s Capitol Records UK už podpísal ale čuduj sa svete, jeho followerov tým vôbec nepotešil.

Twitter zaplavili reakcie plné smutných emotikonov a fráz ako „toto je koniec“ či „moje priania umreli, čo sa dnes ešte stane?“. Liam toto určite nezamýšľal a tak po nadšenom príspevku o sólo kariére doplnil ešte jeden, aby fanúšikov aspoň čiastočne upokojil.

„One Diretion bude vždy môj domov a moja rodina ale veľmi sa teším na to, čo prinesie nová kapitola života.“

Foto: Twitter [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here