Konečné looky profesionálnych vizážistiek sú jednoducho dokonalé. A preto sme od nich odkukali zopár trikov, ktoré do svojej rannej rutiny môžeme zahrnúť aj my, bežné smrteľníčky. 

Na dnešnej dobe je skvelé, že mnoho vecí vieme prostredníctvom internetu obkukať a priučiť sa od ozajstných profesionálov. Zozbierali sme pre teba tie najlepšie beauty triky a ty máš teraz všetko pekne pokope. 🙂

Vždy si nahrej ceruzku na oči

Keď hrot ceruzky zmäkne, môžeš ju použiť namiesto gélovej linky.

1

„Nepumpuj“ kefkou na špirálu

Týmto pohybom dnu vháňaš vzduch, čo spôsobuje, že špirála rýchlo vysychá. Namiesto toho vyskúšaj jemný kruhový pohyb, ktorým naberieš potrebné množstvo farby.

2

Nanášaj si makeup krúživými pohybmi

Ak si si zvykla na nanášanie mejkapu kozmetickým štetcom, vždy si ho aplikuj jemnými krúživými pohybmi. Docieliš tak tenkú prirodzenú vrstvu a dokonalý „finish“.

3

Ako si nakresliť obočie

Základom je kvalitná ceruzka. Nemala by byť ani suchá ani mastná. Niečo medzi. Musí byť vždy dokonale zastrúhaná a ideálne je, ak má z opačnej strany aj špirálu, pomocou ktorej obočie učešeš.

4

Na zafixovanie očných tieňov použi korektor

5

Rúž si zafixuj pomocou papierového obrúska

Aby ti rúž vydržal dlhšie, na práve nanesenú vrstvu rúžu si prilož papierový obrúsok a naňho pritlač hubku z púdra, alebo štetec. Následne si na pery nanes druhú vrstvu rúžu. Opäť ju jemne otlač do vreckovky a máš výsledok, ktorý vydrží viac ako dva bozky.

6

Foto: Pinterest 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here