Život najsledovanejšej celebrity sveta môže byť pekne otravný. Aj keď zvonka vyzerá všetko ako dokonalé pozlátko, nie vždy nájdu hviezdičky pravé šťastie. Výnimkou nie je ani Selena, ktorá na svojom Instagrame priznala, že nie je sama sebou, no nechce sklamať svojich fanúšikov. Čo všetko ešte o Selene nevieš? [sociallocker]

Všetky odkazy od fanúšikov si starostlivo prečíta

Samozrejme, nestíha čítať všetko, ale ako sama priznala, na všetky komentáre odpisuje ona a nemá žiadneho asistenta ako jej slávni kolegovia, ktorý by na fanúšikovské komenty odpisoval za ňu.
Miluje sociálne siete, môže tak byť v bližšom kontakte s ľuďmi, ktorí ju majú radi.

KL, from the car

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Video k singlu „The Heart Wants What It Wants“ je plné skutočných emócií

Nič vo videu nebolo predstierané. Jej úvodný monológ aj slzy boli reálne a naozaj majú niečo spoločné so vzťahom s Justinom Bieberom. Doteraz je práve toto video jej najobľúbenejším.

 

Denne vypije veľké množstvo vody. Fľaše s vodou má dokonca aj v kúpeľni.

Ako priznala v aute Jamesa Gordena, každé ráno začína zázvorovým „shotom“, ktorý ju postaví na nohy a zaručí, že jej hlasivky budú v poriadku.
,, Vždy mám pri sebe vodu. Litre vody. Dokonca aj v kúpeľni, často sa mi totiž stáva, že som dehydrovaná.“ povedala v rozhovore pre magazín Vogue.

 

Jej veľkou inšpiráciou bola Britney Spears

Priznala, že na video „I´m Slave 4 U“ sa dokáže pozerať hodiny. Vraj má doma aj tričko s podobizňou samotnej Britney. 🙂

 

Má presne sedem tetovaní

Najväčšiu hodnotu má pre ňu arabský nápis, ktorý znamená – „Miluj najprv seba“. Veľa jej fanúšikov má rovnaké tetovanie.

selena

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here