Všetko má svoje výhody aj nevýhody. Povedzme si narovinu, randenie so starším chalanom ale prináša viac problémov ako radostí. Srdcu síce nerozkážeš, ale rozumu áno. A preto je niekedy lepšie použiť ho 🙂 

  1. Prvým a asi najväčším problémom budú tvoji rodičia. Hneď im napadnú tie najhoršie scenáre typu – určite ju bude učiť piť, bude s ňou stále chodiť niekde po diskotékach, naučí ju fajčiť, bude s ňou chcieť spať… A mnoho ďalších.

2. Má iných kamarátov. Zaujímajú sa o niečo iné a nemusíš sa im vôbec páčiť. A všetky             dobre vieme, akí sú priatelia v živote chlapa dôležití.

is this too much to ask for? 😏

A post shared by Girls By Guff (@girls) on

 

3. Keď nastúpi na výšku, budete musieť riešiť vzťah na diaľku alebo sa uchýliť k rozchodu.         Môže to byť aj naopak, že ty odídeš na školu do iného mesta a tvoj chalan bude musieť         ostať v práci.

4. Určite s tebou bude chcieť tráviť aj intímne chvíle. Možno ešte aj predtým, než sa budeš         cítiť pripravená. Aj keď ho miluješ, musíš si byť ale stopercentne istá, že to chceš aj ty.

5. Staršie baby v jeho veku nebudú k tebe extra milé. Existujú aj výnimky, ale určite budeš väčšine tŕňom v oku. Možno sa im tvoj chalan tieť páči a nerozumejú, prečo si vybral teba, keď ony sú staršie a vyspelejšie.

Happy Sunday 😘 ! #girls

A post shared by Girls By Guff (@girls) on

 

Tak či onak, rozhodnutie je na tebe. Vždy si ale zváž všetky pre a proti. Niekedy je tlak okolia skrátka väčší a zbytočne sú vytvárané problémy, ktoré ani neexistujú. 🙂

Foto: Instagram, Pinterest 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here