Každý ich nosí, každý má v šatníku tričká, bez nich to nejde. Teda, možno len kráľovná Alžbeta sa bez nich zaobíde. Dámska móda prichádza stále s novými strihmi, farbami či látkami. My ti ale ukážeme päť kúskov, ktoré v tvojej skrini nesmú chýbať! 

Či už by si išla do školy, von s kamarátkami alebo na rande, tieto tričká sú vhodnou voľbou. Určite máš väčšinu z nich doma, a ak ti náhodou niektoré z nich chýba, rýchlo si ho choď kúpiť. Sú univerzálne a dajú sa kombinovať takmer so všetkým. Od nohavíc, cez legíny až po sukňu.

Úzke bez výstrihu

Je úplne jedno či si ho oblečieš pod šaty, bundu, alebo si ho zastrčíš do džínsov. Vždy budeš ladiť a k tomu perfektne ukáže tvoju postavu.

1

S potlačou

Tento typ zrejme nikdy nevyjde z módy. Je to hravé, originálne a môžeš si vybrať akýkoľvek vzor, ktorý ťa zaujme.

2

Véčkový výstrih

Menší pokojne do školy, väčší na párty s kamarátkami, aby si ukázala svoje prednosti. Véčkového výstrihu sa netreba báť, vyzerá skvele v ležérnom aj formálnom štýle.

3

Pásiky

Opäť kúsok, ktorý by ti nemal chýbať. Pásikavý vzor ti dodá parížsku eleganciu, a to v akejkoľvek podobe. Je pravda, že vodorovná línia čiar môže postavu opticky rozšíriť, no aj na to máme riešenie a tým sú práve zvislé pásiky.

4

 

Krátke a štvorcové

Posledný typ môžeš kombinovať takmer so všetkým – džínsy, sukňa, šortky. Pri výbere sa rozhodne nemusíš dlho zamýšľať. Krátky voľný top ti dožičí pohodlie a štýl.

5

Foto: Tumblr, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here