Všetci máme osobnosti, ktoré zbožňujeme, ale aj také, ktoré jednoducho nemôžeme vystáť. Samozrejme, každý má iný vkus, ale raz za čas sa nájde celebrita, pri ktorej sa jednoducho nevieme rozhodnúť, či ju máme radi, alebo ju neznášame! Taylor Swift je toho ukážkovým príkladom. Pozri sa na päť dôvodov, prečo budeš Taylor Swift buď milovať, alebo nenávidieť! 

Milujeme ju, lebo je to posadnutá milovníčka mačiek

Mnoho celebrít má svojich domácich miláčikov a Taylor Swift nie je výnimkou. Jej mačky „Meredith“ a „Olívia“ majú vlastné profily na Twitteri a Taylor zverejňuje každý detail z ich mačacieho života aj na svojom Instagrame. Status šialenej mačacej dámy si bezpochyby zaslúži, no my si nemôžeme pomôcť a naozaj ju za to zbožňujeme!

When you can't take your cats to Canada so you hug a cardboard version of them but it's NOT THE SAME.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

 

Meerkat Manor.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Neznášame ju, lebo vždy zo seba robí obeť

Nie je žiadnym tajomstvom, že Taylor svoju porozchodovú bolesť a frustrácie ventiluje v textoch piesní. Dalo by sa povedať, že kto sa neobjavil v songu Taylor Swift, akoby vo svetovom šoubiznise ani nebol. Veď ako inak by sa dal vysvetliť fakt, že vo veku 26 rokov už vystriedala toľko mužov, koľko väčšina z nás nestretne do konca života? Ale toto nie je tá časť, ktorá nás irituje, je to fakt, že vždy je tou obeťou ona! Keď sa však rozídete v tak krátkom čase s tak veľkým počtom mužov, napadá nám len jediná otázka –  v kom je teda problém?

Milujeme „Shake It Off“!

Keď niekde počujeme túto pesničku, nemôžeme ju jednoducho dostať z hlavy ešte veľmi dlho. A veríme, že nie sme jediné! Je to jednoducho nezabudnuteľný song a my ju za tento hudobný počin milujeme!

Neznášame ju, pretože je za každých okolností dokonalá!

Je vždy tak dokonale nastajlovaná, až je to desivé. Nikto nemôže byť tak perfektný. Keď odchádzam z fitka ja, vlasy mám vlhké a prilepené k hlave, na tvári som červená a na čele mi pulzuje žila. Tay vyzerá úžasne za každých okolností.

 

Taylor leaving Body by Simone in NYC today

A post shared by Taylor Swift Updates (@taylorswift.updates) on

 

Taylor leaving the gym in NYC yesterday

A post shared by Taylor Swift Updates (@taylorswift.updates) on

 

Milujeme ju, pretože sa venuje dôležitým spoločenským problémom

Aj keď jej piesne o zlomenom srdci si na internete vyslúžili viac – menej iba výsmech, vo svojich songoch sa venuje rozmanitým témam. Napísala texty, v ktorých rieši skutočne dôležité problémy, bulímiu či rakovinu.

Nech už je to ako chce, Taylor Swift je nepochybne talentovaná umelkyňa a od nás má rešpekt za všetko čo robí.

Foto: Instagram | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here