Napriek tomu, že v lete dlhšie oblečenie zo svojho šatníka vyraduješ, predsa existuje jedna výnimka. A tou sú štýlové maxišaty, ktoré práve tento rok zažívajú svoj veľký boom. Sú dlhé, voľné, pohodlné, vzdušné a zaujímavé. Ak si im ešte neprišla na chuť, presvedčíme ťa, že sú skvelou voľbou 🙂 

Skryjú aj odhalia

Dĺžka maxišiat väčšinou siaha až po zem. Dokonale zakryjú nedostatky na stehnách či zadočku. Avšak pekne ukážu opálené ramená a vrchnú časť tela. Síce na prvý pohľad telo zahaľujú, ale určite ti v nich nebude horúco.

3

Pohodlný materiál

Okrem strihu ti zabezpečí pohodlie aj materiál. Maxišaty sú postavené na princípe jemných, ľahkých a vzdušných materiálov. Klasické elegantné šaty sú často pevné a šťahujúce, ich letné variácie sú presným opakom.

4

Farby a vzory

Dostatok priestoru pre farebné kreácie na šatách poskytuje dlhá sukňa spojená s vrchným dielom. Najčastejšie sú IN kvety či geometrické vzory.

saty

Vhodné na letné oslavy či svadby

Ak sa v lete staneš družičkou alebo sa chystáš na nejakú večernú párty, dlhé šaty sú tou správnou voľbou. Vyzerajú luxusne, ale nie sú príliš „fancy“.

2

Foto: Facebook

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here